Właściwości wody Potencjałka a dieta
Właściwości wody Potencjałka a dieta

Właściwości wody Potencjałka a dieta

Wszyscy wiemy, że aby zadbać o własne zdrowie, należy pić dużo wody. Jaką jednak wodę wybrać, kiedy sklepowe półki uginają się od towaru? Przyjrzyjmy się bliżej jedynej w Polsce certyfikowanej wodzie – Potencjałce.

Potencjałka to niskomineralizowana woda źródlana z wodorem. Jest wydobywana w Karkonoszach 700 metrów nad poziomem morza na obszarze Natura 2000 i butelkowana u źródła natychmiast po wydobyciu. Posiada stabilny i naturalny skład chemiczny, dlatego powinna stanowić nieodłączny element każdej dobrze zbilansowanej diety. Wyjątkowe właściwości wodoru od dawna wykorzystuje się w medycynie w leczeniu różnych dolegliwości. Ostatnie badania dowodzą, że ten cenny pierwiastek posiada właściwości ochronne, antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Terapia wodorem jest bezpieczniejsza i skuteczniejsza niż terapie farmakologiczne oraz poprawia pracę systemu immunologicznego. Sięgając po wodę Potencjałka, sięgamy po zdrowie.

Potencjałka a dieta

 

Jeśli nasza dieta uboga jest w składniki mineralne, powinniśmy zadbać o to, aby dostarczyć je w inny sposób. Nie warto wydawać pieniędzy na wątpliwej jakości suplementy diety, tylko zainwestować je w produkt, którego działanie jest potwierdzone naukowo. Potencjałka pozwala nam uzupełnić wszystkie niedobory, a tym samym poprawić nasze zdrowie. Wyjątkowe właściwości tej wody wynikają z jej prozdrowotnego działania na organizm. Potencjałka zawiera w sobie liczne minerały, których często brakuje w naszym organizmie: sód, magnez, wapń i potas, w sumie 157 mg/l. Wody sklepowe nie zawsze są w stanie uzupełnić te niedostatki. Potencjałka dzięki zawartości najważniejszych minerałów pomaga zadbać o zdrowie, a jej drobnokrystaliczna struktura sprawia, że zawarte w niej minerały transportowane są wprost do komórek. Dzieje się tak dlatego, że ma dużo lepszą przenikalność składników mineralnych niż pozostałe wody.

Wpływ Potencjałki na organizm

Aby nasz organizm sprawnie funkcjonował, musimy dostarczyć mu odpowiednią ilość minerałów, witamin i pierwiastków, które odżywią nasze komórki. Potencjałka bogata w wodór pełni funkcje transportujące substancje odżywcze do komórek, przez co zapewnia sprawne funkcjonowanie organizmu. Wiele c
ennych składników nie jesteśmy w stanie sami wytworzyć, dlatego musimy przyjmować je z zewnątrz, np. z pożywieniem. Nie wystarczy także picie zwykłej wody mineralnej, ponieważ zawarte w niej substancje odżywcze muszą jeszcze dostać się do komórek. Woda Potencjałka z aktywnym wodorem nie tylko zawiera najważniejsze składniki mineralne, ale także pomaga przetransportować je do komórek, przyczyniając się tym samym do poprawy stanu zdrowia.

Dla kogo Potencjałka?

Potencjałka jest idealna dla osób, których dieta uboga jest w sód. Mogą po nią sięgać zarówno dorośli, jak i dzieci powyżej 3 roku życia, a także kobiety w ciąży. Jest szczególnie polecana osobom aktywnym, dużo ćwiczącym oraz czynnym sportowcom, którzy mają zwiększone zapotrzebowanie energetyczne. Stanowi dobrą propozycję dla osób narażonych na działanie smogu oraz żyjących w stresie. Tak naprawdę każdy, kto chce zadbać o swoje zdrowie, powinien sięgnąć o Potencjałkę.

Korzyści picia Potencjałki:

  • przyśpiesza regenerację organizmu
  • ułatwia zasypianie
  • przedłuża wytrzymałość
  • poprawia przemianę materii
  • zwiększa libido
  • redukuje cellulit
  • wpływa na nawilżenie skóry
  • pomaga walczyć ze zmarszczkami

 

Świadomy konsument w trosce o swoje zdrowie wybierze taką wodę, która korzystnie wpłynie na jego organizm. Potencjałka spełnia wszystkie warunki wody idealnej dla każdego, ponieważ jest jedyną wodą butelkowaną u źródła natychmiast po wydobyciu. Natomiast dzięki odpowiedniemu doborowi składników mineralnych i zawartemu w niej wodorowi może dobroczynnie wpływać na nasz organizm, a tym samym zapewnić nam lepsze samopoczucie. Wybierając ją, mamy pewność, że każdy wydany grosz to inwestycja we własne zdrowie.  

 

.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl